Мережа банкоматів
«Радіус»

Перелік адрес банкоматів

Про мережу банкоматів «Радіус» спільно з партнерською мережею

18 вересня 2006 року ПУМБ і його банки-партнери вивели на ринок спільний бренд «Радіус» - Всеукраїнську об'єднану мережу банкоматів.
Станом на грудень 2015 року мережа включає 25 банків-учасників та банків-партнерів і є одним з наймасштабніших проектів в Україні за кількістю банків-учасників, а також задіяних в ньому термінальних пристроїв.
Клієнти банків-партнерів Процесингового центру ПУМБ мають можливість обслуговування в більш ніж 2600 банкоматах мережі «Радіус» спільно з партнерською мережею ПАТ «УКРСОЦБАНК» та ПАТ «ВТБ Банк» за пільговими тарифами по всій території України.
Наявність єдиного бренду - «РАДІУС» дозволяє власникам платіжних карток ПУМБ і банків-партнерів легко орієнтуватися в мережі термінального обладнання та ідентифікувати банкомати, в яких можна отримати готівкові грошові кошти, а також скористатися іншими послугами за зниженими комісіям. Ставши учасником об'єднаної банкоматної мережі «Радіус» Ваш банк отримає можливість розширити свою присутність по всій території України, а також значно скоротити час простою Ваших банкоматів за рахунок обслуговування клієнтів інших банків. ПЦ ПУМБ бере на себе турботу про просування мережі серед банків та їх клієнтів і захисту інтересів учасників.

ПЦ ПУМБ обслуговує понад 1200 банкоматів та 7 000 POS-терміналів.

Середній грошовий обіг в мережі Радіус за день - близько 95 млн грн.

Кількість операцій в мережі Радіус за день досягає близько 90 тис.

ПЦ ПУМБ обслуговує понад 2 500 000 платіжних карток.

Contact-центр ПУМБ надає цілодобову підтримку клієнтам банків-партнерів.

    Банки, які входять до мережі «РАДІУС»

    Всі банки