Послуги
Процесингового центру

Банкам

Послуги Процесингового центру

Процесинговий центр ПУМБ здійснює надання послуг Банкам-партнерам у сфері оптимізації та обслуговування операцій, пов'язаних з електронними платіжними інструментами - стандартними банківськими платіжними картами і різноманітними новинками у світі електронних платежів.
Ефективні системи ПЦ ПУМБ допоможуть банку швидко почати картковий бізнес без залучення надмірних організаційних зусиль та інвестицій, і запропонувати своїм клієнтам новітні фінансові продукти і послуги у сфері емісії та обслуговуванні платіжних карт.
Процесинговий Центр ПУМБ завжди прагне сприяти розвитку Бізнесу своїх банків-партнерів, надаючи їм високоякісні послуги, які дозволяють банкам ефективно керувати своїм картковим бізнесом.

Послуги Процесингового центру ПУМБ включають в себе:
 • Послуги, пов'язані з функціонуванням та управлінням картковими рахунками і картами клієнтів.
 • Послуги, пов'язані з функціонуванням POS-терміналів.
 • Послуги, пов'язані з функціонуванням банкоматів.
 • Додаткові послуги, що розширюють стандартний функціонал взаємодії з Процесинговим центром
Послуги Банка-спонсора в МПС Visa International та MasterCard Worldwide

АТ «ПУМБ» є принциповим членом двох найбільших міжнародних карткових платіжних систем MasterCard Worldwide з 1993 року і Visa International з 1996 року.
За цей багаторічний період активної і плідної співпраці з міжнародними платіжними системами Visa International та MasterCard Worldwide, АТ «ПУМБ» отримав колосальний досвід у сфері надання спонсорських послуг Асоційованим і Афілійованим учасникам міжнародних платіжних систем.
АТ «ПУМБ» пропонує співпрацю за наступними напрямками: участь у міжбанківській системі розрахунків на кліринговій основі, де ПУМБ виступає розрахунковим банком; реалізація проектів по впровадженню карткових продуктів і нових технологій в МПС Visa International та Mastercard Worldwide; консультаційно-інформаційна підтримка на всіх етапах впровадження проекту, допомога в роботі з клієнтами і термінальним устаткуванням; самостійне визначення загальної політики роботи з клієнтами і тарифної політики по відношенню до клієнтів;
АТ «ПУМБ» неодноразово був удостоєний звання «Кращий спонсор» і нагороджений дипломом Visa International, що підтверджує якість, надійність і гарантію послуг, які надаються.

Послуги Центру персоналізації

Процесинговий центр ПУМБ в особі одного контрагента пропонує своїм банкам-партнерам послуги Центру персоналізації, який займається персоналізацією та обслуговуванням платіжних карток МПС Visa International та MasterCard Worldwide, а також друком конвертів з ПІН-кодами для банків, що є асоціатами в МПС Visa International та аффіліатами в МПС MasterCard Worldwide.

Центр виконує всі етапи для здійснення персоналізації платіжних карт:
 • розробка дизайну картки з пластику;
 • контроль якості кожної одиниці всього тиражу в процесі виготовлення;
 • ембосування, індент-друк та інші послуги;
 • бездоганна якість друкування кінцевого продукту на власному обладнанні;
 • суворе дотримання термінів доставки.

Торговцям

Торговий еквайринг

АТ «ПУМБ» здійснює операції з торгівельного еквайрингу у двох міжнародних платіжних системах MasterCard Worldwide, Visa International і пропонує обслуговування платіжних карток у торговельній і сервісній мережі своїм банкам-партнерам.
Реалізація схеми співпраці з торговим еквайрингом передбачає проведення Вашим банком робіт з пошуку та залучення торгово-сервісних підприємств на обслуговування в АТ «ПУМБ» і встановлення власного термінального обладнання в місцях реалізації товарів, робіт або послуг.

Інтернет-еквайринг

Враховуючи сучасні тенденції розвитку бізнесу платіжних карт, Процесинговий центр ПУМБ пропонує своїм банкам-партнерам перспективну послугу з інтернет-еквайрингу платіжних карток МПС Visa International та MasterCard Worldwide.
Особливість послуги полягає в наданні інтернет-магазинам, з якими у Банка укладено договори і які підключені до ПЦ ПУМБ, можливості оплати товарів / послуг платіжними картами МПС.

Вендорам

Сертифікація обладнання

ПЦ ПУМБ проводить сертифікацію обладнання, що підключається до процесингового центру: банкоматів, POS-терміналів, кіосків самообслуговування, а також host-з'єднань та інших рішень наших партнерів у сфері емісії та обслуговування платіжних карт. В рамках партнерства Процесинговий центр ПУМБ здійснює спільні розробки з постачальниками термінального обладнання та рішень у сфері карткового бізнесу.
Дане співробітництво дозволяє задовольнити потреби банків-партнерів і розширити клієнтську базу постачальників.
Запрошуємо Вас до побудови взаємовигідного співробітництва!

Партнерам

Online-banking

Зважаючи на популяризацію клієнтських сервісів самообслуговування (інтернет-банкінгу), ПЦ ПУМБ пропонує можливість отримання доступу до карткових рахунків і здійснення клієнтських операцій за ними в режимі реального часу на основі технології Enterprise Service Bus (ESB). Тобто, забезпечення Web-сервісу з певним набором функцій банку. Сервіс Online-banking дозволяє здійснювати як неактивні (інформаційно-довідкові), так і активні (зміна статусу, управління лімітом карти та ін.) операції.
Можливості сервісу Online-banking величезні. Додаткова перевага в тому, що Банк може самостійно розробити свою систему з переліком операцій, які він захоче бачити у своєму функціоналі. Це  можуть бути додаткові можливості оплати комунальних платежів, відкриття і управління депозитами, та інші функції.

Мейлінг

Мейлінг є одним з найбільш ефективних способів запропонувати клієнту платіжну картку в комплексі з рекламною кампанією з розширення спектра послуг і підвищення зацікавленості клієнтів в цих послугах. Процесинговим центром реалізована і успішно надається послуга мейлінгу платіжних карток для клієнтів ПУМБ і Банків-партнерів.

Використання послуги мейлінгу надає банкам, які обслуговуються в ПЦ ПУМБ, ряд переваг, серед яких:

 • підвищення ефективності роботи підрозділів банку;
 • підвищення рівня безпеки зберігання платіжних карток в банку до моменту їх видачі клієнтам;
 • додатковий канал подачі інформації.